Спартак (Варна) 1 : 1 Арда 41′ ГОЛ! Никола Борисов!

Спартак (Варна)

1: 1

Арда
 41′
ГОЛ! Никола Борисов! Защитникът се промъкна сред двама играчи на гостите при центриране от директен свободен удар и с глава не остави шансове на Васил Симеонов.
39′
Деян Лозев получава жълт картон.
31′
Варненци притискат своя противник в личната му половина. Очевидно играчите на Георги Иванов търсят бърз отговор на гола, който получиха.
22′
ГОЛ! Тонислав Йорданов! Светослав Вачев се опита да комбинира със собствен съотборник, само че Велислав Боев пресече паса. Все отново Ковачев се пребори за топката топката и да я върне към Йорданов, който с обмислен удар по земя даде задатък за кърджалии.
16′
Сами Ел Анаби получава жълт картон.
8′
Ел Мами Тетах опита да стреля от дребен ъгъл, само че ударът му бе блокиран.
4′
Домакините претендираха за дузпа, откакто Александър Георгиев препъна Илкер Будинов на границата на наказателното поле. След консултация с ВАР, съдията Димо Димов реши, че нарушаването е отвън пеналтерията.
4′
Александър Георгиев получава жълт картон.
3′
Динамични първи минути. Двата отбора се втурнаха в опит да поемат контрола над топката.
1′
Начало на мача.
Състав 21. Иван Дичевски 36. Васил Симеонов 2. Велислав Боев 6. Пламен Крачунов 19. Никола Борисов 9. Тонислав Йорданов 22. Сами Ел Анаби 10. Светослав Ковачев 51. Илкер Будинов 11. Александър Георгиев 17. Цветан Илиев 20. Деян Лозев 13. Руслан Черненко 24. Алекс Петков 8. Ивайло Климентов 26. Ел Мами Тетах 11. Виктор Митев 77. Илия Юруков 7. Георги Бабалиев 80. Лъчезар Котев 30. Божидар Васев 97. Жосе Жуниор Треньор Георги Иванов Александър Тунчев Резерви 67. Християн Христов 1. Анатолий Господинов 9. Мехмед Мехмед 3. Умар Сако 20. Николай Иванов 8. Милен Желев 23. Проспер Менди 17. Иван Коконов 45. Даниел Начев 18. Ласана Н’диайе 71. Георги Чукалов 33. Иван Тилев 3. Ибрям Ибрям 70. Христо Иванов
Спартак (Варна) приема Арда в мач от 7-ия кръг на efbet Лига. Срещата във Варна е от 18:00 часа.

" Соколите " са в търсене на първи триумф през сезона, откакто досега завоюва едвам една точка.

В същото време кърджалии са с 9 пункта, само че в серия от две следващи провали.
 Спартак (Варна) показа още един футболист

Става въпрос за Румен Руменов

Спартак през седмицата се укрепи с двама нови - Здравко Димитров от Левски и Румен Руменов от Арда.

Преди мача почитателите на гостите се оповестиха срещу назначението на основния арбитър Димо Димов, защото реферът бил някогашен футболист на Спартак (Варна).