Локомотив Сф допусна сериозна домакинска издънка и падна от борещия

...

Издънка за Локо Сф, радост за опашкар

Локомотив Сф позволи сериозна домакинска издънка и падна от борещия се за избавление Струмска популярност с 0:1. Локо Сф остава трети с 38 точки, само че се отдалечава от върха, а е притискан и за присъединяване на баражите.

Още в 3-ата минута изненадващо Струмска популярност поведе. Кристиан Тасев съумя да измъкне топката от Александър Горанов и под плонжа на Кацарев откри за гостите – 0:1.

Локомотив опитва да отвърне бързо, само че стигна до преференциална обстановка чак в 18-ата минута, когато удар с глава на Том се оказа неакуратен.

В 27-ата минута Струмска популярност се размина със стопроцентов втори гол. Вратарят Кацарев съумя леко да чукне топката, изстреляна от близко от Мицаков и тя излезе до гредата в корнер.

В 31-ата минута вратарят на гостите Гарсия мазета в корнер мощен удар на Том.

В 40-ата минута Илия Димитров изскочи самичък против вратаря на Струмска популярност, финтира го и не можа да насочи топката във вратата.

В края на първото полувреме Илия Димитров се пребори за една топка по фланга и я върна към Николай Цветков, чийто удар обаче се оказа неакуратен.

В 46-ата минута Том стреля с глава след центриране на Здравко Димитров, само че остана леко под топката и тя излезе на сантиметри в навън. В 52-ата и Контохристос повтори същото упражнение пред радомирската врата.

В 64-ата минута удар на Илия Димитров бе блокиран от бранител. В 75-ата минута Николай Цветков стреля с глава, само че право в ръцете на вратаря на гостите Гарсия.

В 78-ата минута Мартин Станкев откри страничния дирек, само че не и вратата на радомирци.

Натискът на Локо Сф до края продължи да бъде ялов, макар че топката влезе един път във вратата на гостите, само че преди тов бе маркирана засада.

ЛОКО Структурни фондове – СТРУМСКА СЛАВА 0:1

0:1 Кристиян Тасев 3

ЛОКО Структурни фондове: 1 Кристиян Кацарев, 13 Стоян Предев /62-Исмаел Тайдер/, 15 Александър Горанов, 23 Емил Виячки, 21 Христос Контохристос, 6 Владимир Семерджиев, 7 Александър Александров /62-Мартин Станкев/, 33 Том, 9 Илия Димитров, 18 Николай Цветков, 20 Здравко Димитров /Резерви: 92 Андреа Ефремов, 3 Константинос Манолас, 14 Иво Иванов, 8 Исмаел Тайдер, 10 Илиян Стефанов, 11 Алекс Боримиров, 77 Мартин Станкев / Треньор – Младен Додич

СТРУМСКА СЛАВА: 12 Карлос Гарсия, 15 Калоян Евгениев, 6 Димитър Петков, 5 Мартин Костов, 20 Ангел Маджиров /82-Антон Тунгаров/, 77 Виктор Мицаков /50-Ерик Иванов/, 16 Ивайло Стоянов, 23 Любомир Танев, 9 Стоян Георгиев /58-Александър Аспарухов/, 2 Борислав Николов, 7 Кристиан Тасев /Резерви: 1 Радослав Костадинов, 10 Ерик Иванов, 22 Антон Тунгаров, 8 Тодор Зюмбюлев, 19 Христо Младенов, 15 Окечуко Обаси, 11 Александър Аспарухов/ Треньор – Димитър Димитров