Конър Макдейвид вкара 32 секунди във второто продължение, за да

...

Конър Макдейвид постигна двойна победа за Едмънтън Ойлърс над Старс

Конър Макдейвид вкара 32 секунди във второто продължение, с цел да донесе на Едмънтън Ойлърс победа с 3-2 над Далас Старс, в първи мач от финала на Западната конференция в четвъртък нощ в Далас.

Звездите имаха първия огромен късмет за гол в серията, когато Евгений Дадонов влезе самичък против Стюарт Скинър, единствено две минути след началото на мача. Дадонов опитва китка. само че Скинър съумя да избави. Уорън Фоегеле се откъсна в края на първия, само че провали опита си за деке и не получи удар към вратата.

Ойлърс излязоха напред 58 секунди във втория. Точковият удар на Брет Кулак беше блокиран и отклонен към Леон Дрейзайлт, който погреба деветата си част от плейофите, преди Джейк Йотингер да успее да стигне до дъно. Малко повече от три минути по-късно Зак Хаймън се бори за шайба начело и вкара дванадесетата си под Йотингер....