Отборът на ЦСКА София победи ЦСКА 1948 с 2:1 в

...

ЦСКА София обърна ЦСКА 1948 с 2:1

Отборът на ЦСКА София победи ЦСКА 1948 с 2:1 в мач от 8-ия кръг на Първа лига по футбол. На стадион „ Българска войска “ гостите откриха посредством Ангел Бастунов в 51-ата минута, а Иван Турицов изравни от дузпа в 78-ата, отсъдена за игра с ръка, за която останаха подозрения. Нидерландецът Брадли де Нойер обезпечи успеха на ЦСКА София със страховит шут от далечна отдалеченост.

През първото полувреме се разиграха неприятни подиуми в Сектор „ А “. При влизането в ложата на част от управлението на гостите в лицето на Добрин Гьонов и легендата на ЦСКА - Радослав Здравков, както Валентин Илиев и Методи Деянов и члена на УС Никола Газдов, част от публиката стартира да мята седалки и бутилки по тях, както и да ги наскърбява. Малко след началото на случаите, изпълнителният шеф на ЦСКА София - Филип Филипов и Гьонов организираха диалог, след който част от представителите на гостите си потеглиха от ложите. В края на полувремето всички хора от ЦСКА 1948 напуснаха трибуните.

По обявата работи: Антони Йорданов
Източник: bnr.bg