Женският национален отбор на България по волейбол записа четвърта загуба

...

Лъвиците паднаха с 0:3 от САЩ

Женският народен тим на България по волейбол записа четвърта загуба в Лигата на нациите. Воденият от Лоренцо Мичели отбор се бори, само че не затрудни изключително олимпийския първенец Съединени американски щати и отстъпи с 0:3 гейма (20:25, 22:25, 20:25) в Кесон Сити, Филипините, в първия си мач от Група 4 във втората седмица от конкуренцията. Мирослава Паскова приключи с 14 т., Силвана Чаушева добави 9, а Мария Йорданова - 8. Келси Робинсън означи 14 т. за Съединени американски щати, 12 записа Даниел Кутино, а 11 - Хана Тап.
" Лъвиците " са 13-и във краткотрайното класиране с 2 т. (1 победа, 4 загуби), а Съединени американски щати са втори с 12 т. (4 победи, 1 загуба). Днес нашите срещат водача Япония, който е без проваляне до момента.
Източник: duma.bg