Българският национал Ивайло Чочев отбеляза гол за Палермо при победата

...

Чочев се завърна с гол за "Палермо"

Българският национал Ивайло Чочев означи гол за " Палермо " при успеха на отбора с 3:0 против гостуващия " Салернитана " в среща от 21-ия кръг на Серия " Б ".

Това бе първи мач за полузащитника след травмата. Чочев възобнови естествени тренировки със съотборниците си едвам преди 10 дни след артроскопията на дясното коляно, която претърпя в края на ноември в клиника в италианския град Новара.

Българинът откри резултата в 30-ата минута след асистенция на македонеца Александър Трайковски.

Останалите две попадения за домакините осъществиха Гаетано Монакело в 79-ата минута и Мато Яяло в добавеното време на мача.

" Палермо " е водач в Серия " Б " с 39 точки след 21-ия кръг, като има 2 точки задатък пред втория " Фрозиноне ".
Източник: btvnovinite.bg