Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа е недоволен, че

...

Де Хеа преди дербито с Арсенал: Не разбирам защо ние играхме в сряда, а те не

Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа е неудовлетворен, че Арсенал няма мач в средата на седмицата.

Вчера Манчестър Юнайтед се изправи против Кристъл Палас (1:1) в отсрочен мач от 7-ия кръг на Висшата лига. В него Каземиро получи жълт картон. Поради натрупани  картони той няма да играе с Арсенал на 22 януари. Лондончани играха предходния си мач на 15 януари.
 Кристъл Палас и Манчестър Юнайтед приключиха 1:1 в мач от Висшата лига
Кристъл Палас спря победната серия на Манчестър Юнайтед с гол шедьовър в последните минути на мача

Вижте детайлности

" Един от най-хубавите ни играчи няма да може да играе против един от най-хубавите тимове. Не разбирам за какво ние трябваше да играем в сряда, а те не. Може да има разлика преди мача в неделя. Каземиро е огромна загуба за нас.

От началото на второто полувреме допуснахме обикновени загуби, играхме без вярното движение и загубихме надзор над играта. Започнаха да основават положения и означиха страховит гол. Загубихме две точки. ", сподели вратарят на Манчестър Юнайтед.