Бяростният Андж Постекоглу настоя, че последните 48 часа са показали,

...

Андж Постекоглу вярва, че „основите на Тотнъм са доста крехки“

Бяростният Андж Постекоглу настоя, че последните 48 часа са посочили, че основите на Тотнъм са нежни след провалянето с 2:0 от Манчестър Сити пред потисната домакинска аудитория.

Постекоглу неколкократно изрази учудването си в понеделник от вероятността личните последователи на Спърс да се радват да изгубят от Сити заради последствията, които това би имало върху конкуренцията за купата.

Положителен резултат за Тотнъм против тима на Пеп Гуардиола щеше да съобщи самодейността на своя противник Арсенал в борбата за продобиване на Висшата лига преди последния ден в неделя.

Докато Спърс демонстрираха мощно показване против Сити, две второ полувреме Ерлинг Хааланд голове им донесоха скъпа победа, само че почитателите на домакините скандираха „ Гледате ли Арсенал? “ след откриването на нападателя в 51-ата минута.

Атмосферата в Тотнъм Хотспър Стейдиъм беше по-слаб от доста други домашен мачове, като по-голямата част от песните бяха ориентирани към Арсенал, само че Постеко...