Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) няма ни най-малко намерение да забавя

...

Айнтрахт няма милост, вкара 4 и вече е с 5 победи от 5 мача в групата си

Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) няма ни минимум желание да забавя темпото в срещите си от европейските клубни шампионати.

Германският състав реализира петата си поредна победа, от също толкоз изиграни срещи в Лига Европа.

В дуел от груповата фаза на конкуренцията, съставът от Франкфурт се наложи над госта си Олимпик (Марсилия).

Снимка 392386
Източник:

Немският отбор надигра изрично противника си, като завоюва с 4:0. Точни за спечелилите бяха Йович (на два пъти) и Сар и Луис Густаво, пратили топката в личната си врата.

Резултатът беше открит в на процедура първата офанзива в срещата. Още преди да са изтекли и 120 секунди от конфликта, Йович бе вдигнал на крайници претъпката " КомерцБанк Арена ".

Снимка 392385
Източник:

Петнайсетина минути по-късно Густаво имаше нещастието да прати топката в мрежата на личната си врата, удвоявайки по-скоро справедливо преднината на противника.

Айнтрахт не спря с офанзивите и през вторите 45 минути на мача. Изстрелите към задачата се редуваха един след различен за състава, като не личеше състезателите на отбора да са се успокоили от обстоятелството, че водят с два гола преднина.

Сар вкара втори автогол за гостите след 62 минути игра, а още 5 по-късно Йович се разписа за повторно довечера, оформяйки крайното 4:0.

Нова смяна в резултата не беше записана и по този начин Айнтрахт продължава безупречния си ход и разполага с 5 победи от 5 изиграни мача от тази фаза на шампионата. Марсилия заема последната позиция, с едвам една точка против името си.

В другата среща от тази група Аполон (Лимасол) завоюва семейството си на италианския Лацио с 2:0.

Симоне Индзаги: Това е един от най-важните ни мачове

Лацио гостува на Аполон довечера

Фаупала осъществя първия гол в мача след 31 минути игра, като дуелът се състоя в Кипър. Маркович оформи крайното 2:0, осем минути преди края на срещата.

Двубоят бе по-скоро за авторитет, откакто Лацио е сигурният втори отбор в подреждането и има 9 пункта, завоювани досега. Аполон разполага с 5 по-малко.

Байер (Леверкузен) и Лудогорец не се победиха - 1:1
Лудогорец се размина с чудото, само че не загуби от Байер (Леверкузен) на немска земя