Носителят на трофея в Лига Европа Айнтрахт (Франкфурт) започна с

...

Айнтрахт с категоричен успех за Купата на Германия

Носителят на трофея в Лига Европа Айнтрахт (Франкфурт) стартира с безапелационна победа новия сезон. В мач от първия кръг на шампионата за Купата на Германия Айнтрахт надигра с 4:0 като посетител втородивизионния Магдебург.

" Орлите " откриха резултата още в четвъртата минута посредством Даичи Камада, само че единствено три минути по-късно Магдебург получи най-хубавия си късмет за равнене. Домакините обаче пропуснаха дузпа посредством Андреас Мюлер, а при добавката и гредата оказа помощ на вратаря Кевин Трап да не допусне гол.

Йеспер Линдстрьом удвои за гостите половин час след началото на мача, а след почивката франкфуртци стигнаха до нови два гола посредством Камада и Лукас Аларио за крайното 4:0.

По обявата работи: Любомир Тодоров
Източник: bnr.bg