Най-скъпото попълнение в историята на Барселона Усман Дембеле вчера направи

...

Усман Дембеле гони Меси за фланелката в съблекалнята

Най-скъпото попълнение в историята на Барселона Усман Дембеле през вчерашния ден направи дебют за тима като титуляр. Той стартира против Ювентус в Шампионска лига, а през второто полувреме отстъпи мястото си на Сержи Роберто. Дембеле не се отличи изключително при триумфа с 3:0. Той беше покрай гол преди почивката, само че ударът му беше блокиран от бранител на Юве.

След мача Усман е помолил Лионел Меси да му даде фланелката. Французинът е направил това в съблекалнята на Барса, осведоми " Копе ". Дембеле я желал за спомен от първия си мач за Барселона като титуляр. Крилото не крие, че във футбола се възхищава най-вече точно на Меси. Лео вкара два гола във вратата на Юве нощес. Той означи на Джанлуиджи Буфон за първи път в своята неповторима кариера.

Андрес Иниеста: Мисля за играта си на терена, не за новия контракт с Барса