Набиращият скорост отбор на Монтана разби с 5:0 като гост

...

Монтана се подигра със Созопол

Набиращият скорост тим на Монтана разруши с 5:0 като посетител Созопол в дуел от XII кръг на Втора професионална лига. Футболистите на Ферарио Спасов буквано прегазиха намиращия се в дълбока рецесия отбор на Румен Димов и напълно стъжниха ситуацията му.

С по два гола за отбора от " Огоста " се отличиха завърналият се неотдавна в редиците на " сините " Борислав Балджийски (27’, 47’) и щатният голмайстор Мирослав Антонов (56’ и 62’). Едно попадение пък добави Петър Атанасов (86’).

С четвъртата си победа в последните пет мача Монтана събра 20 точки в актива си и към този момент дели четвъртото място с Несебър, единствено на 5 зад водача Локомотив (София). Созопол продължава да затъва, като е предпоследен със единствено 8 точки в актива си.

Снимка: " KotaSport "