Юношите (старша възраст) на АФК Хасково поднесоха неприятна изненада на

...

Сокол пречупи юношите на АФК Хасково

Юношите (старша възраст) на АФК Хасково сервираха неприятна изненада на личен терен. Момчетата на Кирчо Крумов бяха надиграни с 4:6 от гостуващия отбор на Сокол (Марково) и по този начин записаха втори следващ крах в шампионата на Зона Пловдив. “Соколите ” започнаха стремително и поведоха с 3:0 до 7-ата минута. Хасково се върна в играта, откакто с 3 гола на Станислав Стефанов съумя да изравни до края на първото полувреме.

През втората част футболист на Сокол още веднъж изненада и заби ново попадение за своите за 4:3. Хасковци още веднъж изравниха 4:4 посредством Хакав Фикрет, само че силите им стигнаха до тук. Гостите използваха максимума на своите благоприятни условия и в 88-ата и 90-ата минута сложиха завършек на разногласието за 4:6.

Така АФК Хасково резервира трета позиция в класирането, само че има да изиграе още два отсрочени мача с Родопа (Смолян) и Арда 1924 (Кърджали)./Марица

Източник: marica.bg