Волейболистите на Хебър Пазарджик записаха 18-а победа в първенството при

...

Хебър продължава да мачка в родния волейболен шампионат

Волейболистите на Хебър Пазарджик записаха 18-а победа в шампионата при мъжете - Супер Волей, заяви Bgvolleyball.com.

Воденият от Камило Плачи тим надигра Славия с 3:0 (25:15, 25:9, 25:17) в отсрочен мач от 14-и кръг от шампионата, изигран в зала " Панайот Пондалов ". " Тигрите " не престават безупречното си показване, като имат 53 точки в актива си (18 победи), " белите " са 12-и с 18 точки (6 победи, 12 загуби).

В първите две елементи гостите от Пазарджик диктуваха ситуацията и без проблем поведоха с 2:0 гейма. В третия гейм домакините от Славия взеха лека преднина (4:1, 6:3), само че състезателите на Камило Плачи бързо излязоха от обстановката и затвориха чисто мача. Победата бе факт за 59 минути.
Източник: fakti.bg