ЦСКА-София записа най-изразителната победа от началото на сезона в Първа

...

ЦСКА-София с рекордна победа за сезона

ЦСКА-София записа най-изразителната победа от началото на сезона в Първа лига, откакто разгроми с 6:1 на " Армията " опашкаря Витоша. Така отборът излезе още веднъж на второ място с 13 точки, първи е Черно море с 14.

Лудогорец е  трети с 10, само че има и два мача по-малко. Но какви - гостувания на Левски и на Дунав.

Два гола за " червенит " е вкара Божидар Чорбаджийски, а по един път се разписаха Фернандо Каранга, Тиаго, който се отличи и с три асистенции, Рубен Пинто и Кевин Кубемба.

За гостите, които в този дуел започнаха без част от титулярите си, осъществя Григор Долапчиев, младеж на ЦСКА.

Мачът стартира с минута безмълвие в памет на жертвите от терористичния акт в Барселона.  “Не желая да разясня кое е ЦСКА и кое - не.

Не се зарадвах при гола, тъй като губехме с 0:4 и какво да се развеселявам ”, разкри голмайсторът на " Бистришките тигри ", който се разписа за четвърти път от началото на шампионата.
Източник: offnews.bg