Треньорът на Осиек Ненад Биелица вярва, че отборът му има

...

Треньорът на Осиек се закани на ЦСКА

Треньорът на Осиек Ненад Биелица има вяра, че тимът му има сили да се оправи с двата гола пасив от първия мач против ЦСКА. Хърватите паднаха с 2:4 в София, а в четвъртък е реваншът на техния стадион.

Осиек записа победа в локалното състезание с 2:1 като посетител на Драговоляц.

" Трудно е да държим верния темп в този сбит цикъл от мачове в Европа и хърватското състезание. Заслужихме успеха против Драговоляц. Съперникът ни вкара с единствената си опция, само че това не ни разколеба, бяхме задоволително търпеливи. Направих осем промени и дадох късмет на играчи, които по-често седят на пейката.

Тази победа е значима психически преди мача с ЦСКА в четвъртък. Два гола пасив не са непостижими. Можем да вкараме два гола на всеки, подготвени сме, в случай че се наложи, да играем и продължения ", решително съобщи Биелица пред локалните медии.
Източник: fakti.bg