Локомотив (София) успя да се наложи над Локомотив (Горна Оряховица)

...

Локо надви Локо в контрола

Локомотив (София) съумя да се наложи над Локомотив (Горна Оряховица) в контрола, изиграла се на стадион " Локомотив " в София. " Железничарите " от столицата победиха с минималното 1:0 след гол на Светослав Диков в 49-ата минута.

Домакините бяха по-атакуващият от двата отбора, като поеха самодейността и още в началните минути на мажеха имаха опция да открият резултата в своя изгода. След центриране отляво се получи безредие в наказателното поле на гостите, само че футболистите на Иван Колев не съумяха да се възползват от обстановката.

Втората по-сериозна заплаха пристигна към средата на първото полувреме, когато мощен удар на Диков бе избит от вратаря Християн Христов.

През второто полувреме Локомотив (София) най-сетне съумя да вкара топката във вратата на гостите. Малко след почивката Денислав Станчев центрира топката в наказателното поле, която попадна на главата на Светослав Диков, който от своя страна я прати във вратата на Локомотив (Горна Оряховица) с прекрасен и прецизен изстрел.

Локо (София) приема Струмска популярност в идващия си мач от Втора лига на 25 октомври от 14:30 часа, до момента в който отборът от Горна Оряховица ще бъда хазаин на Хебър на 23 октомври от 20:00 часа.

Стартови сформира:

Локомотив (Сф) : 91. Василев, 2. Ферари, 23. Василев, 89. Матуес, 4. Орачев. 26 Милошев, 18. Николов, 10. Стефанов, 11. Станчев, 27. Петков, 18. Диков.

Локомотив (ГО) : 12. Христов, 4. Гьонов, 5. Таушанов, 18. Цаков, 6. Стоянов, 8. Иванов, 31. Стефанов, 24. Чалъков, 10. Яшар, 23. Мирчев, 11. Митев