Леванте записа четвърти пореден мач без загубав Ла Лига. След

...

Леванте прати Еспаньол отново на дъното

Леванте записа четвърти следващ мач без загубав Ла Лига. След три следващи равенства отборът на Пако Лопес стигна до трите точки след триумф с 3:1 при гостуването на Еспаньол. На полувремето резултатът бе еднакъв, само че попадения на Барди и автогол на Педроса донесоха трите точки на гостите.

Резултатът върна Еспаньол на дъното на класирането. Това е първа загуба за отбора след подновяването на шампионата, което стартира позитивно след победа и тъждество и очаквания за оцеляване.

Леванте имаше преимущество през цялата среща, като противникът го затрудни в интервал от 10 минути през второто полувреме. Началото на дуела закъсня заради проблеми със системата ВАР. След първия съдийски сигнал двата тима започнаха на високо движение.
Източник: fakti.bg