Спортът по телевизията днес
06.40 Мото GP, първа подготовка за Гран при на Тайланд МАХ Спорт 2
10.50 Мото GP, втора подготовка за Гран при на Тайланд МАХ Спорт 2
11.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 3
13.45 Снукър: " Северна Ирландия оупън ", четвъртфинал Евроспорт 1
14.00 " Славия " - " Крумовград " Диема спорт
15.00 Тенис, шампионат във Виена МАХ Спорт 1
15.00 Тенис, шампионат в Базел МАХ Спорт 2
15.30 Бокс, ONE бойна вечер от Тайланд Диема спорт 3
16.30 ЦСКА - " Арда " Диема спорт
18.00 " Ал Хилал " - " Ал Ахли " МАХ Спорт 3
19.00 " Берое " - " Левски " Диема спорт
19.30 " Гройтер Фюрт " - " Оснабрюк " Нова спорт
19.30 Волейбол, " Пирин " - " Левски " МАХ Спорт 2
19.30 " Айнтрахт " (Брауншвайг) - " Фортуна " Диема спорт 3
20.00 Волейбол, " Нефтохимик " - " Струмица " МАХ Спорт 1
20.45 Снукър: " Северна Ирландия оупън ", четвъртфинал Евроспорт 1
21.30 " Бохум " - " Майнц " Диема спорт 3
21.30 Баскетбол, " Байерн " - " Фенербахче " МАХ Спорт 3
21.30 Формула 1, първа подготовка за Гран при на Мексико Диема спорт
21.45 " Дженоа " - " Салернитана " Ринг
21.50 Ръгби, дребен край на международното състезание Българска национална телевизия 3
22.00 " Жирона " - " Селта " МАХ Спорт 4
22.00 " Кристъл Палас " - " Тотнъм " Диема спорт 2
22.00 " Клермон " - " Ница " Нова спорт
01.00 НХЛ, " Вегас " - " Чикаго " МАХ Спорт 3
23.00 Формула 1, трета подготовка за Гран при на Мексико Диема спорт
10.50 Мото GP, втора подготовка за Гран при на Тайланд МАХ Спорт 2
11.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 3
13.45 Снукър: " Северна Ирландия оупън ", четвъртфинал Евроспорт 1
14.00 " Славия " - " Крумовград " Диема спорт
15.00 Тенис, шампионат във Виена МАХ Спорт 1
15.00 Тенис, шампионат в Базел МАХ Спорт 2
15.30 Бокс, ONE бойна вечер от Тайланд Диема спорт 3
16.30 ЦСКА - " Арда " Диема спорт
18.00 " Ал Хилал " - " Ал Ахли " МАХ Спорт 3
19.00 " Берое " - " Левски " Диема спорт
19.30 " Гройтер Фюрт " - " Оснабрюк " Нова спорт
19.30 Волейбол, " Пирин " - " Левски " МАХ Спорт 2
19.30 " Айнтрахт " (Брауншвайг) - " Фортуна " Диема спорт 3
20.00 Волейбол, " Нефтохимик " - " Струмица " МАХ Спорт 1
20.45 Снукър: " Северна Ирландия оупън ", четвъртфинал Евроспорт 1
21.30 " Бохум " - " Майнц " Диема спорт 3
21.30 Баскетбол, " Байерн " - " Фенербахче " МАХ Спорт 3
21.30 Формула 1, първа подготовка за Гран при на Мексико Диема спорт
21.45 " Дженоа " - " Салернитана " Ринг
21.50 Ръгби, дребен край на международното състезание Българска национална телевизия 3
22.00 " Жирона " - " Селта " МАХ Спорт 4
22.00 " Кристъл Палас " - " Тотнъм " Диема спорт 2
22.00 " Клермон " - " Ница " Нова спорт
01.00 НХЛ, " Вегас " - " Чикаго " МАХ Спорт 3
23.00 Формула 1, трета подготовка за Гран при на Мексико Диема спорт
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ