Националите до 19 години загубиха последния си двубой от квалификациите

...

Нов крах - националите до 19 години с трета поредна загуба

Националите до 19 години изгубиха последния си дуел от квалификациите с 0:2 от Република Ирландия. Това е трети следващ неуспех за " лъвчетата ". Първият гол бе маркиран още в 24-тата минута от срещата откакто съдията отсъди дузпа в интерес на гостите. В края на второто полувреме офанзивната игра на ирландците докара до второ попадение в българската врата.
 ТОПСПОРТ ви пита - Трябва ли Ясен Петров да остане народен селекционер?

Дайте своя избор тук

Съставът на България: 12. Християн Славков, 2. Велислав Боев, 3. Мартин Христов (К), 7. Мартин Сораков, 8. Станислав Дюлгеров, 11. Мирослав Маринов (46 " 10. Никола Илиев), 13. Анастас Пемперски, 15. Мартин Георгиев(46 " 9. Йоан Борносузов), 16. Стелиян Добрев (87 " 22. Кристиян Тренчев), 18. Стоян Стоичков (87 " 19. Христо Петров), 21. Пламен Цончев

Селекционер: Ангел Стойков

Голмайстори: 0:1 Кени 24` (д), 0:2 Роухан Къртин 82`