Снимка: Chernomorepfc.bgЧерно море завърши 1:1 като гост на Спартак във

...

Черно море и Спартак направиха 1:1 в Елитната до 17 години

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море приключи 1:1 като посетител на Спартак във Варненското дерби от 10-ия кръг на Елитната група до 17 години. Срещата се игра на стадиона на Националната спортна база “Спортпалас ”. И двете попадения паднаха през първата част, оповестява формалният уебсайт на " моряците ".

Спартак откри резултата след положително центриране отдясно в наказателното поле, а Теодор Славов с глава осъществя за 1:0. Малко по-късно “моряците ” можеха да изравнят, откакто Вилиан Момчилов с глава нацели напречната греда. В 32-рата минута Жечко Йорданов изравни, а до края на първата част нови рискове пред двете порти нямаше.

След почивката Симеон Николов стреля с глава след корнер, само че не съумя да осъществя. Черно море имаше искания за дузпа за фаул против Марин Петков, само че основният рефер на дуела не отсъди нарушаване.

Така двата отбора си разделиха по една точка.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.