Селта се сгромоляса за пореден път и инкасира четвърта поредна

...

Нищо ново за Селта в Ла Лига

Селта се сгромоляса за следващ път и инкасира четвърта поредна загуба в Ла Лига, с което е тимът в най-лоша форма в цялото състезание. Този път отборът отстъпи с 0:1 на Хетафе вкъщи в среща от 12-ия кръг и остава в зоната на изпадащите. Съперникът пък се радва на четвърта победа в най-скорошните си пет дуела и е единствено на 3 точки от върха.

За цялостен мач футболистите на Селта стигнаха единствено до два удара в очертанията на вратата на противника. Гостите пък се възползваха от наивна неточност в отбраната, при която в 37-ата минута Кенеди с лекост дриблира и беше оставен да шутира, с което и да осъществя.

PRIMEIRA titularidade na #LaLigaSantander.

PRIMEIRO GOL!

Kenedy #CeltaGetafe pic.twitter.com/NX1ObCI5lX
— LaLiga (@LaLigaBRA) November 3, 2019
Преди това попадение домакините имаха две доста положителни благоприятни условия, само че ги пропуснаха. Типично в техен жанр духъл им падна незабавно, откакто се оказаха догонващи в резултата. По тази причина те не сториха нищо свястно до края.

Прогнозите за Селта не са положителни, тъй като на тима му предстоят две следващи гостувания на Барселона и Виляреал. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 12 кръг, неделя 3 ноември  Селта 0:1краен резулат  Хетафе