Сасуоло поднесе може би най-голямата изненада в междинния кръг от

...

Сасуоло шокира Ювентус насред Торино с гол в 94

Сасуоло сервира може би най-голямата изненада в междинния кръг от Серия А, побеждавайки Ювентус с 1:2 с гол надълбоко в добавеното време.

Максим Лопес смълча трибуните на „ Ювентус Стейдиъм “, разписвайки се в 94', макар че отборът му бе притиснат в последните минути на срещата.

Нещо сходно се случи и в края на първата част с попадението на Фратези, въпреки и да не бе в спомагателните минути.

Уестън МакКени върна очакванията за „ бианконерите “ в 76' след асистенция на Пауло Дибала.

Масимилиано Алегри ще има много сериозен диалог със своите нападатели, тъй като за следващ мач те изневеряват на треньора си. Припомняме, че Юве има едвам 14 маркирани гола в първите 10 кръга, макар наличието на Дибала, Мората и Киеза в състава.

След края на този кръг Юве може да се озове в средата на таблицата, с цел да прави компания точно на Сасуоло.