Отборите на Спортист Своге и Янтра Габрово завършиха при резултат

...

Спортист Своге и Янтра не излъчиха победител

Отборите на Спортист Своге и Янтра Габрово приключиха при резултат 1:1 в мач от 27-ия кръг на Втора лига. Попадението за „ шоколадите “ осъществя Георги Николов, а за гостите точката донесе Петър Казаков, който се разписа от дузпа.

Първата забавна обстановка в мача се откри в 17-ата минута, когато Георги Недков шутира от далечна отдалеченост, само че топката мина на сантиметри от задачата.

В 26-ата минута Георги Николов откри за домакиние с прекрасен изстрел отвън наказателното поле. В 45-ата минута Петър Казаков изравни резултата от дузпа.

Около четвърт час преди края Ариф Ферадов получи втори жълт картон, като по този метод остави своите с 10 индивида.

Малко по-късно Казаков шутира мощно от отдалеченост, само че Стефано Кунчев избави и резервира точката за Спортист.