Отборите на Сокол (Марково) и Борислав (Първомай) завършиха наравно 2:2

...

Сокол изравни на Борислав в 99-ата минута при четири минути продължение

Отборите на Сокол (Марково) и Борислав (Първомай) приключиха наедно 2:2 в мач от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите имат съществени искания към съдийството на рефера Валентин Железов, който разрешава играта да продължи до 99-ата минута, когато пада изравнителното попадение за домакините, дело на Недко Миленов, в случай, че в началото дава четири минути добавено време. Преди това арбитърът отсъжда дузпа за Сокол, която Недко Миленов осъществя и анулира две попадения на гостите. За Първомай точни са Величко Величков и дежурният изпълнител Андрей Атанасов. Хищника към този момент има 22 попадения в ЮИ Трета лига. В класирането Сокол заема десето място с актив от 40 точки, а Борислав е с 46 на трета позиция.