Мачът на водача в световната ранглиста Новак Джокович (Сърбия) срещу

...

Мачът на Новак Джокович срещу Филип Колшрайбер ще се доиграе довечера

Мачът на лидера в международната класация Новак Джокович (Сърбия) против германеца Филип Колшрайбер беше пресечен от дъжд в средата на втория гейм и ще се доиграе тази вечер. Двубоят е от третия кръг на шампионата " Мастърс " 1000 в Индиън Уелс (САЩ).

Двамата бяха на Централния корт единствено 16 минути. Джокович има 8 победи от 9 мача досега против Колшрайбер. Победителят ще играе с №18 французина Гаел Монфис, който даде единствено три гейма на испанеца Алберт Рамос-Винолас за 6-0, 6-3.
 Наоми Осака на 1/8-финал в Индиън Уелс

Защитаващата купа японка съкруши Даниел Колинс

Поставеният под №7 австриец Доминик Тийм не срещна компликации против №27 Жил Симон (Франция) и го съкруши с 6-3, 6-1. Следващото затруднение пред Доминик е 40-годишният хърватски занаятчия на сервиси Иво Карлович. Място в четвъртия кръг си осигуриха още канадецът Милош Раонич (№13) и японецът Йошихито Нишиока.