Домакинът на тазгодишното издание на Копа Америка - Бразилия, се

...

Бразилия стигна пестеливо до 1/2-финал на Копа Америка

Домакинът на тазгодишното издание на Копа Америка - Бразилия, се добра мъчно до 1/2-финалите. " Селесао " завоюва с 1:0 своя 1/4-финален конфликт против двукратния първенец Чили (2015, 2016).

Единственото попадение на мача на ст. " Нилтон Сантос " в Рио де Жанейро отбеляза в 46-ата мин. халфът на " Олимпик " (Лион) Лукас Пакета, който таман бе заменил на почивката Роберто Фирмино. Само две минути по-късно, в 48-ата, Бразилия остана с човек по-малко, защото Габриел Жезус бе изпъден за жестоко нарушаване против Еухенио Мена. До края домакините затвориха играта, а чилийците имаха опция да изравнят, само че Ерик Пулгар пропусна от директен свободен удар, Бенхамин Бреретон улучи греда, а гол на Едуардо Варгас бе анулиран поради засада.
Източник: segabg.com