Старши треньорът на Ивайло Василев говори след равенството с .

...

Ивайло Василев: Баражът не ни е поставян като цел, не броим точки

Старши треньорът на Ивайло Василев приказва след равенството с. Специалистът призна, че не брои точките и няма сложена цел пред него за бараж за efbet Лига.

" Поздравявам момчетата, бяхме се подготвили добре, имаме почит. Получи се прекрасен мач, резултатът е обективен. Да, в десетата минута имаме стопроцентова обстановка, само че футболът по тази причина е забавен, би трябвало да се нагаждаме по отношение на получената обстановка. В дефанивен проект работихме цяла седмица и през днешния ден се получи добре. При едно недоразумение във високото затваряне допуснахме неточност и получихме гол. През първото полувреме имахме много статични положения, от които не се възползвахме, ще проучваме през седмицата. В съблекалнята някои бяха нервни, че имаме гол пасив на полувремето, нямаха самообладание да се върнем на терена, това може би оказа въздействие да върнем гола. Имам изключителни експерти, сплав сред млади и опитни момчета. По-големите оказват помощ на по-опитните, виждате, че резултатът е обективен.? Боби има извънреден опит и харизма, демонстрира голям професионализъм. Не е инцидентно, че отбелязва голове в два следващи мача. Не броя точки, стремим се да играем мач за мач, стремим се да радваме хората. За град като Своге това е наслада за локалните хора. Имаме много млади момчета, които взехме от школата, никой не ни е сложил цел - наложително бараж или промоция ", сподели Ивайло Василев. Втора лига 22 кръг, сряда 10 март  Пирин (Благоевград) 2:1краен резулат  Лудогорец 2