Снимки: Официален сайт на Черно мореОтборът на Черно море записа

...

Черно море направи 2:2 при гостуване в София при 15-годишните

Снимки: Официален уебсайт на Черно море

Отборът на Черно море записа тъждество 2:2 при гостуването си на Национал в София, в мач от 4-ия кръг на Елитната група до 15 години. На изкуствения терен на НСА „ моряците “ на Тодор Колев повеждаха на два пъти в резултата, само че позволиха равнене.

Боян Русинов откри резултата през първата част, само че домакините изравниха. Отново Русинов осъществя за 2:1 още преди почивката. Варненци имаха шансове да затворят мача с трети гол, само че пропуснаха няколко положителни благоприятни условия пред вратата на домакините. В последна сметка Национал съумя да вземе точка от срещата, вкарвайки втори гол за крайното 2:2.

В идващия кръг Черно море приема отбора на Спартак Варна в дербито на морската столица в тази възраст. Срещата е на 26 август, събота, от 10 часа.

Съставът на Черно море: Димитър Георгиев, Румен Илиев, Мартин Пенчев, Кристиан Маринов, Симеон Желязков, Мариян Михайлов, Исперих Стоянов, Преслав Иванов, Стефан Монев, Кирил Петров, Боян Русинов (Олександър Палаш, Калоян Стилиянов, Георги Цанков, Никола Христов, Павел Славов, Мартин Блъсков, Алекс Чаушев).
Източник: petel.bg