Отборът на надви Белгия с 2:1 в двубой от 1/4

...

Евро 2020: Италия се справи с Белгия, отива на полуфинал срещу Испания

Отборът на надделя Белгия с 2:1 в дуел от 1/4 финалите на Европейското състезание по футбол. Мачът от 1/4 финалите на шампионата на Стария континент се игра на стадион " Алианц Арена " в Мюнхен.

Всичко по-важно се случи в края на първото полувреме. Италианците поведоха с гол на Николо Барела в 41-ата минута, а три минути по-късно Лоренцо Инсиние съумя да удвои преднината им с прелестен изстрел отвън наказателното поле. Малко по-късно Белгия се върна в играта, откакто Ромелу Лукаку бе прецизен от дузпа. Тя бе оспорвана бурно от италианските играчи, само че след прегледи на видеозаписите бе доказана от реферите.
 Испания е първият полуфиналист на Евро 2020 Испания е първият полуфиналист на Евро 2020
Отборът на Испания се класира за полуфиналите на Евро 2020. Иберийците победиха Швейцария с 3:1 след осъществяване на дузпи, като в в ред...

В предпоследната фаза на шампионата Италия ще играе с Испания, който отстрани Швейцария след дузпи. Мачът ще се организира на стадион " Уембли " на 6 юли.
Източник: actualno.com