Отборът на Фалконс, от който е част Григор Димитров, загуби

...

Александър Зверев победи Джокович в първия кръг на Световната тенис лига В Дубай

Отборът на " Фалконс ", от който е част Григор Димитров, загуби с 27:35 против " Хоукс " в мач от първия кръг от Световната тенис лига на твърди кортове в Дубай, Обединените арабски емирства. Крайният резултат беше завършен след провалянето на някогашния водач в международната класация Новак Джокович с 3:6, 4:6 против Александър Зверев.

Сърбинът позволи съдбоносен пробив в осмия гейм на първата част, а по-късно немският тенисист сполучливо сервира, повеждайки в резултата.

Във втория сет на дуела Зверев завоюва подаването на Джокович за 3:2, след което на позволи повече изненади и завърши мача след 69 минути.
 Григор Димитров започва с победа първия кръг от Световната тенис лига на твърди кортове в Дубай