Мохамед Салах се разписа четири пъти за победата на Египет

...

Салах вкара четири гола за победа на Египет

Мохамед Салах се разписа четири пъти за успеха на Египет с 6:0 вкъщи против Джибути в първия кръг на квалификациите за Световно състезание от зона Африка.

Звездата на британския Ливърпул беше прецизен в 17-ата и 22-ата минута от дузпа, давайки стабилен задатък в интерес на " фараоните ".

Три минути след началото на втората част още веднъж Салах се разписа за 3:0, а в 69-ата минута резултатът стана 4:0 след нов прецизен удар на един от водещите голмайстори в света за момента.

Попадения на Мостафа Мохамед и Трезеге в последния четвърт час оформиха разгромното 6:0 в интерес на египтяните.

В друга квалификационна среща от зона Африка тимът на Нигерия изненадващо приключи наедно 1:1 вкъщи с Лесото. " Орлите ", които играха без звездата си Виктор Осимен, изостанаха в резултата след гол на Моквомело Мкванзи в 56-ата минута.

Семи Аджай вкара за 1:1 в 69-ата минута и обезпечи точката за нигерийския тим.
Източник: novsport.com