Емил Гъргоров-Бадема отново започна да вкарва голове в професионалния ни

...

Бадема вкарва и на 41 години

Емил Гъргоров-Бадема още веднъж стартира да вкарва голове в професионалния ни футбол. 41-годишният нападател се разписа при 2:2 на Витоша Б с Етър в мач от III кръг на Втора лига. В село Бистрица ветеранът вкара в 45-ата минута от дузпа, а за " тигрите " се разписа и Георги Божилов (15). Точен за " болярите " беше Даниел Младенов (71 и 82).

Домакините могат да съжаляват, че пропуснаха успеха, откакто първоначално Крум Стоянов бе съборен в наказателното поле и последва дузпа. С осъществяването се нагърби самият Стоянов, само че ударът му бе тъкмо в средата на вратата и вратарят Груев избави. Втората част " тигрите " бяха с човек повече, откакто Христо Митев (45) бе изпъден.

" Изключително съм отчаян от това, което показахме през второто полувреме. Не е имало подценяване, само че взехме доста неверни решения ", призна треньорът на Витоша Николай Христозов.