Българските боксьори спечелиха четири медала от международния турнир Адем Яшари“,

...

Българските боксьори завоюваха 4 медала от турнир в Косово

Българските боксьори завоюваха четири медала от интернационалния шампионат „ Адем Яшари “, който се организира за 25-ти юбилеен път в столицата на Косово Прищина.

Родните състезатели се окичиха с общо три сребърни и едно бронзово отличие от конкуренцията.

В категория до 51 кг Благовест Маринов загуби на край от словака Ерик Катона, до момента в който при 63.5-килограмовите Найден Рачов бе надигран в разногласието за купата от представителя на Северна Македония Лена Дион,

Румен Руменов също се размина с купата в категория до 67 кг след загуба в решителната борба от Шпетим Байоку от Косово, до момента в който с бронзов орден остана Любен Маринов (54 кг), който загуби на полуфиналите от словака Тибор Катона.