Четвъртият във Висшата лига на Англич Астън Вила претърпя домакинско

...

Крах за Астън Вила в Лигата на конференциите! Храбър Олимпиакос удари Емери и компания

Четвъртият във Висшата лига на Англич Астън Вила претърпя домакинско проваляне от Олимпиакос - 2:4 в първи полуфинал от шампионата Лигата на конференциите.

С хеттрик за спечелилите се отличи Аюб Ел Кааби. Мароканецът откри резултата в 16-ата минута, а в 29-ата го удвои.

Звездата на домакините Оли Уоктинс съумя да изравни в добавеното време на първата част, с изстрел от придвижване, до момента в който малко след почивката Муса Диаби (52) изравни с шут от дребен ъгъл.
 Снимка 663613
Източник:

В 56-ата минута обаче Аюб Ел Кааби бе прецизен от дузпа, до момента в който в 67-ата Сантяго Хесе вкара за 4:2 с доза шанс и рикошет, а в 84-ата виновникът за дузпата Дъглас Луис пропусна такава и по този метод Олимпиакос ще чака надалеч по-спокойно реванша в Гърция след седмица.