Ювентус започна новата кампания в италианската Серия А с класически

...

Ювентус стартира сезона в Серия А с класика в Удине

Ювентус стартира новата акция в италианската Серия А с типичен триумф над Удинезе с 3:0 като посетител. На „ Дачия Арена “ „ Старата госпожа “ си свърши работата за едно полувреме, когато означи и трите попадения във вратата на противника .

Адриен Рабио (ц) секунди след третия гол във вратата на Удинезе.

Тон за успеха даде Федерико Киеза, който изведе отбора на Масимилиано Алегри напред в резултата след 120 сек. В 20-та преднината на „ бианконерите “ бе удвоена след тъкмо осъществена дузпа от нападателя Душан Влахович. В третата минута на добавеното време Адриен Рабио оформи класиката, а с това и крайния резултат.

За Юве следва домакинство на Болоня в идващия кръг, до момента в който Удинезе ще търси първи точки за сезона при визитата си на Салернитана.

В различен мач, Лече изненада Лацио и завоюва семейството си на „ орлите “ с 2:1. Чиро Имобиле даде задатък на столичани през първото полувреме, само че с бързи два гола сред 85-та и 87-та минути на Понтус Алмквист и Федерико Ди Франческо Лече се поздрави с успеха. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg