Янис Антетокунбо вкара рекордните си за сезона 50 точки за

...

Янис вкара 50 точки за осма поредна победа на Милуоки

Янис Антетокунбо вкара рекордните си за сезона 50 точки за осмата поредна победа на Милуоки - 122:118 против Юта.

Антетокунбо добави и 14 битки и записа 17-и следващ дабъл-дабъл в НБА, което е най-дългата серия за двуцифрени точки и битки за началото на сезона от сезон 1976/77, когато Бил Уолтън стартира с 34 следващи дабъл-дабъла.

Лос Анджелис Лейкърс победи Сан Антонио като посетител за повторно този сезон след успхех със 114:104.

ЛеБрон Джеймс приключи с 33 точки и 13 асистенции, а Антъни Дейвис добави 17 точки и 12 битки за триумфа на Лейкърс.

ЛаМаркъс Олдридж бе най-резултатен за Спърс с 30 точки.

Кармело Антъни приключи с 25 точки в едвам четвъртия си мач този сезон за успеха на Портланд над Чикаго със 117:94.

Антъни има на сметката си към този момент 25 615 точки и заема 18-а позиция във безконечната ранглиста за реализаторите в НБА.

Бъди Хийлд вкара рекордните в кариерата си 41 точки, само че това не оказа помощ на Сакраменто, който загуби от Бостън със 102:103.

Джейлън Браун наниза 24 точки, а Джейсън Тейтъм добави 20 за триумфа на Селтикс.

Маями остава непобеден вкъщи този сезон, откакто се наложи над Шарлът със 117:100.

Бам Адебайо бе най-полезен за триумфа с 21 точки и 13 битки и "горещите " водят безапелационно в класирането на Югоизточната дивизия.

Бруклин записа четвърта поредна победа след триумф над Кливланд със 108:106. Спенсър Динуиди вкара панер 1,9 секунди преди сирената и приключи с 23 точки донесе успеха на Бруклин.

Оклахома Сити записа първа победа като посетител за сезона след 100:97 над Голдън Стейт.

Уориръс водеше през по-голямата част от срещата, само че гостите направиха поврат след мощни последни минути и основен панер на Крис Пол 36,8 секунди преди края. /БТА