Вихрен победи с 1:0 Миньор (Перник) в поредната футболна контрола,

...

Вихрен би и Миньор

Вихрен победи с 1:0 Миньор (Перник) в следващата футболна контрола, играна в село Лебница. Загубата бе първа за " чуковете " тази зима, а тимът от Сандански продължава без проваляне. В отбора на Здравко Лазаров-Електричката пристигнаха през декември и януари много класни футболисти.

Единственото и победно попадение осъществя Методи Костов-Джек в 51-ата минута. Той довкара отбила се в гредата топка при едно безредие. През първото полувреме вратарят на Вихрен Радослав Ангелски избави удари на Кристиян Слишков и Иван Вълчанов, а удар на Мирослав Будинов срещна гредата. Даниел Пехливанов пък имаше добра опция да вкара и втори гол за домакините.

Наставникът на Миньор Христо Янев още веднъж даде късмет на съвсем всички футболисти. Лагерът на " чуковете " в Сандански продължава да 5-и февруари.