Тотнъм и завършиха 1:1 в лондонско дерби, изпълнено с много

...

Фулъм измъкна точка от битката с Тотнъм

Тотнъм и приключиха 1:1 в лондонско дерби, изпълнено с доста страсти преди и по време на мача. откри резултата в 25-ата минута след удар с глава, а удари греда през второто полувреме. изравни в в 74-ата минута, с цел да обезпечи точката на гостите.

Tottenham have dropped 10 points from winning positions in the PL this season. Only Brighton (12) & Sheff Utd (11) have dropped more points after leading
— Sky Sports Statto (@SkySportsStatto)
Тази вечер " шпорите " трябваше да играят против, само че заради инфектираните при бирмингамци дуелът бе отсрочен. След това бе пренасочен мачът с Фулъм, който не се състоя по същата причина на 30 декември. разгласи за скандално решението за осъществяване на мача, пристигнало два дни преди него. пък отговори в същия дух, сърдит за несъстоялия се мач в края на предходната година, когато бе отсрочен 3 часа преди неговото начало.

Премиър лийг 16 кръг, сряда 13 януари  Тотнъм 1:1краен резулат  Фулъм