Страхотното попадение на Златен Ибрахимович, с който шведът дебютира за

...

Дебютният гол на Златен Ибрахимович в САЩ бе избран за Най-великия в историята на МЛС

Страхотното попадение на Златен Ибрахимович, с който шведът дебютира за ЛА Галакси, бе определен за Най-великия гол в историята на МЛС. В анкетата, отдадена на 25-ата годишнина на Мейджър Лийг Сокър, голът на Ибра от повече от 40 метра получи 12.2% от гласовете. Зад него останаха попадения на Обафеми Мартинс от 2015 година и Дарлингтън Нагбе.

Във въпросния дуел Ибра се появи на терена в 71-вата минута, когато Галакси губеше с 1:3 в в градското дерби с Лос Анджелис ФК. Златан и компания в последна сметка завоюваха с 4:3, като ветеранът изравни резултата със упоменатото фантастично попадение, а в първата минута на добавеното време донесе успеха на отбора си с удар с глава.

Remember where you were when Zlatan did this?!?
Източник: fakti.bg