Старши-треньорът на Хебър -Владимир Манчев, изрази радостта си от доброто

...

Владо Манчев похвали футболистите на Хебър

Старши-треньорът на Хебър -Владимир Манчев, изрази насладата си от положителното показване и успеха с 2:1 против украинския Кривбас в контролна среща.

" Доволен съм от днешната инспекция. Получи се проекта ни за мача и само не съм удовлетворен от позволения гол преди полувремето. Имаше диалог на висок звук, тъй като това е остаряла наша уязвимост.

Много съм удовлетворен от подготовката. Искам да похваля играчите за тяхното усърдие и себераздаване. Възприемат концепциите на треньорския щаб. Голяма част от заплануваното се получава. Днес създадохме положения, вкарахме два гола, владеехме добре топката. Това ме радва, само че желая да почистим и старите недостатъци и заспиванията в дадени моменти.

Чакаме един футболист, с който сега имаме договаряния. Надяваме се да дойде в идващите дни ", приключи Манчев.