Спартак (Плевен) надви гостуващия му Локомотив (Мездра) с 2:1 в

...

Спартак с пореден успех

Спартак (Плевен) надделя гостуващия му Локомотив (Мездра) с 2:1 в среща от 24-ия кръг на Северозападна Трета лига. Лидерът в шампионата взе самодейността през цялото време. Капитанът Иво Върбанов пропусна да открие резултата с глава след корнер. След това същото стори и Мариян Огнянов. При сходна обстановка обаче топката спря в мрежата зад Иван Георгиев. Там я насочи Пламен Венелинов в 35-ата минута. Секунди преди почивката рефера отсъди дузпа, която Огнянов осъществя за 1:1. Гостите оспорваха дузпата и даже старши треньора им Диян Попов и административния шеф Андриан Димитров бяха глобени с жълти картони.
 Локо (Мездра): Спартак (Плевен) е най-хубавия тим Локо (Мездра): Спартак (Плевен) е най-хубавия тим
В 55-ата минута Гроздан Илиев пропусна да даде за повторно задатък на „ железничарите “. При ответната контраофанзива Преслав Антонов надбяга бранителите, финтира мездренския пазач и стана 2:1. След 70-ата минута локомотивци повече владееха топката. Плевенчани обаче пропуснаха да осъществят трети гол посредством Алекс Георгиев и Кристиян Иванов.
 Спартак (Плевен): Моментното класиране на Локомотив (Мездра) е под опциите му Спартак (Плевен): Моментното класиране на Локомотив (Мездра) е под опциите му