Селекционерът на Белгия Роберто Мартинес преживя цялата палитра от футболни

...

Селекционерът на Белгия: Кошмарът се превърна в сън

Селекционерът на Белгия Роберто Мартинес претърпя цялата палитра от футболни страсти по време на инфарктния мач с Япония от 1/8-финалите. ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 ТУК! ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ТУК!
ФОТОГАЛЕРИЯ НА ФЕНОВЕТЕ НА ЯПОНИЯ ТУК!
ФОТОГАЛЕРИЯ НА ФЕНОВЕТЕ НА БЕЛГИЯ ТУК! “Червените дяволи” отстъпваха с 0:2, само че стигнаха до популярен поврат с 3:2 в последните двадесет минути на дуела и в четвъртфиналите ще се изправи против Бразилия. Така за първи път тим, който отстъпва с два гола, съумява да завоюва мач от елиминациите на международно състезание след 1970 година, когато Германия побеждава Англия с 3:2. э “Това може да се случи единствено на международно състезание. Кошмарът се трансформира в сън. Доволен от характера на момчетата, които се бориха до края. Тази победа е за цяла Белгия. Резервите се включиха отлично”, разяснява испанският селекционер. Мондиал 2018 1/8 кръг, понеделник 2 юли  Белгия 3:2краен резулат  Япония