Монреал Импакт на Доминик Янков загуби с 2:3 у дома

...

Меси и компания обърнаха отбора на Доминик Янков

Монреал Импакт на Доминик Янков загуби с 2:3 вкъщи против Интер Маями в мач от 12-ия кръг на МЛС. Българският национал влезе като запаса в 63-ата минута на мястото на Жул-Антъни Вилсен.

Канадците поведоха в 12-ата минута с гол на Брайс Дюк. В 32-ата минута домакините стигнаха до втори гол посредством Вилсен.

В края на първото полувреме обаче Интер върна два гола за негативно време. Първо в 44-тата минута Матиас Рохас се разписа след брилянтно изпълнен фаул. В 4-тата минута на добавеното време Луис Суарес вкара за 2:2 след центриране от корнер.

В 59-ата минута гостите стигнаха до цялостен поврат с гол на Бенджамин Кремаски.

Интер Маями е водач в Източната конференция с 27 точки в актива си. Монреал пък продължи да затъва, записвайки 4-ти мач без победа, като остава на 12-тото място с 12 точки досега.