Победа и равенство записаха футболистите от школата на АРДА U17

...

Младите таланти на Арда с победа и равенство в първенството

Победа и тъждество записаха футболистите от школата на АРДА U17 и U 15. Играчите водени от ст.треньора Ерай Салив победиха с 2:1 като отбора на Ботев Пд. Двубоят бе много забавен, като и двете единайсеторки предложиха много забавни положения и пред двамата вратари. Домакините първи откриха резултата при започване на второто полувреме от дузпа. Талантите на АРДА U17 обаче бързо съумяха да се върнат в мача и с попадение на Николай Жеков резултатът бе възобновен. Трите точки донесе Петър Динев, който се разписа в последната минута на мача и по този начин направи цялостен поврат в срещата.

СТАРТОВ СЪСТАВ:
1. Дженк Якуб, 2. Димитър Димитров, 3.Христо Колев, 4. Ефе Ариф, 5.Йозем Трифонов, 6. Серкан Кехая, 7. Ефе Сюлейман, 8.Серкан Юмер,  9.Петър Динев, 10. Валкан Садула, 11.Николай Жеков.

Тимът на АРДА U15 приключи наедно 0:0 против Ботев Пд U15, и си потегли с една точка от това посещение.

1. Орбай Халибрям, 2. Умут Хасан, 3. Андрей Димитров, 4.Георги Павлов, 5.Бурак Акънджъ, 6.Ефе Мюстафа, 7. Никола Добринов, 8.Ерай Кямил, 9. Беркай Осман, 10. Сертан Мюмюн, 11.Едис Симеонов.
Източник: novinata.bg