Париж. Националният отбор на България отстъпи с 0:3 на световния

...

Франция победи България с 3:0 в контрола

Париж. Националният тим на България отстъпи с 0:3 на международния първенец Франция в контрола на “Стад дьо Франс ”.

Антоан Гризман със задна ножица бе прецизен в 29-ата минута, а два гола на Оливие Жиру, който се разписа в 83-ата и 90-ата минута, оформиха крайния резултат. Силен мач на Даниел Наумов оказа помощ на “лъвовете ” да не претърпят по-тежко проваляне.

Единствената добра опция за “трикольорите ” бе пропиляна в 79-ата минута от Бирсент Карагарен, който можеше да изравни.

Така България приключи мини турнето си от инспекции с три от участниците на Евро 2020 - Словакия (1:1), Русия (0:1) и Франция (0:3) без триумф.

Тимът остана и без победа под управлението на Ясен Петров, само че тези три мача би трябвало да оказват помощ на налаганите млади футболисти на България да израснат, откакто срещнаха по-добри и по-опитни тимове.
Източник: focus-news.net