Отборът на Зандхаузен започна с победа новия сезон във Втора

...

Зандхаузен стартира с победа новия сезон във Втора Бундеслига

Отборът на Зандхаузен стартира с победа новия сезон във Втора Бундеслига. В събота отборът на треньора Алойс Шварц надделя с 2:1 гостуващия Арминия Билефелд.

Домакините откриха резултата още в 11-ата минута, когато Давид Кинсомби се разписа след подаване на Яник Бахман.

Въпреки че гостите бяха останали с човек по-малко в самото начало на втората част, когато Силван Силдер беше изпъден за два жълти картона, Арминия съумя да изравни резултата в 59-ата минута посредством Масая Окугава след асистенция на Фабиан Клос.

Само четири минути по-късно обаче Зандхаузен стигна до победния гол, когато още веднъж беше прецизен Кинсамоби след извеждащо подаване от страна на Ерик Зенга.

В идващия кръг Зандхаузен гостува на Дармщадт, до момента в който за Арминия, който изпадна от Първа Бундеслига предишния сезон, следва домакинство на Ян Регенсбург.

⏱️ 90' | 2:1 |

Die ersten drei Punkte sind auf dem Konto. Wir gewinnen zum Saisonauftakt mit 2:1 gegen die!