Отборът на Лудогорец завърши 1:1 с изпадналия от Бундеслигата тим

...

Лудогорец извъртя равенство с германци в безкраен мач

Отборът на Лудогорец приключи 1:1 с изпадналия от Бундеслигата отбор на Гройтер Фюрт. Проверката бе част от подготвителния лагер на " орлите " в Австрия и по сделка се игра в две полувремена от по 45 минути.
 Бразилец покрай Лудогорец

Ето кой

Бърнард Текпетей даде задатък на разградчани след по-малко от минута игра. В 58-ата минута обаче Гидеон Юнг изравни. Двата тима вкараха по още едно попадение, само че те не бяха зачетени.

За лудогорци неудовлетворен от съдийското решение остана Пиерос Сотириу, за който се бе оказали, че е направи нарушаване в офанзива, момент преди да насочи към мрежата на " детелините ".
 Снимка 578608
Източник:

Любопитна нотка в конфликта донесе една комична обстановка. През второто полувреме на мача основният арбитър се сблъска с футболисти на двата тима и се наложи да напусне терена.

На негово място влезе един от страничните съдии, а на негово място край страничната линия се появи един от хората от щаба на немския отбор.

Припомняме, че преди няколко дни Гройтер Фюрт разруши различен български отбор - ЦСКА, с 4:1.
 Сотириу: Цел №1 пред Лудогорец е влизане в групите на ШЛ

" За първи път в моята кариера станах голмайстор на цялостен един сезон "

СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

Лудогорец: 1. Серджио Падт, 4. Сисиньо, 7. Алекс Сантана, 8. Клод Гонсалвеш, 10. Матиас Тисера, 14. Дени Групер, 24. Оливие Вердон, 32. Игор Пластун, 37. Бърнард Текпетей, 64. Доминик Янков, 73. Рик Джонатан

Гройтер Фюрт: 25 Леон Шафран, 3 Калид Мамби, 5 Осама Хадади, 8 Нилс Зюферт, 10 Бранимир Хргота, 17 Люсиен Литбарски, 21 Тимоти Тилман, 23 Гидеон Юнг, 27 Джан Лука Итер, 31 Девин Англебергер, 39 Рагнар Ахе