Новите споделени пространства на веригата са предимно в сгради в

...
Новите споделени пространства на веригата са предимно в сгради в
Коментари Харесай

Нови седем споделени офиса ще открие IWG в София и Пловдив

Новите споделени пространства на веригата са най-вече в здания в индустриални зони, а не в центровете. Първата локация в страната под марката HQ на IWG ще бъде отворена през декември в Пловдив. Цените в България за едно работно място на месец варират от 140 лева за бъдещия HQ Labirint Sofia в " Люлин " до 575 лева за Regus Landmark Building в центъра на София.
Британската International Work Group (IWG), позната до наскоро като Regus, отваря четири нови местоположения с хибридни офиси в България. Четири от тях ще са в София, а три в Пловдив, като по този начин обектите в страната ще станат общо 14. Всичките те са в двата най-големи града на страната, само че от компанията обмислят и уголемение в други градове.

Откриването ще е поетапно до края на 2024 година Те ще са предопределени за разнообразни бизнеси - от стартъп компании, през дребни и междинни предприятия, до огромни мултинационални компании. Ще оперират под най-разпознаваемия за групата бранд Regus, както и новия за страната HQ.
Реклама
Отварянията са в унисон с взрива в споделените офис пространства и ползата към тях от IT и BPO компании. Според от наетите офис площи в столицата (най-големия пазар в страната) са отдадени точно на такива компании. Новите местоположения Четири от новите споделени офиси на IWG ще са в София, като по този начин в столицата те ще станат общо девет. Този, който ще отвори още през септември тази година, е Regus Christopher Columbus Sofia. Намира се в регион " Искър " и е покрай летище София, като е ситуиран в постройката на Porsche, в която до преди няколко години бе централата на Nova.

През януари 2024 година ще отвори Regus BSR Sofia, която локация ще е в офис комплекс BSR Sofia one в регион " Христо Смирненски ". Месец по-късно се чака да отвори HQ Labirint Sofia в бизнес център Labirint на бул. " Петър Дертлиев " наоколо до Западния парк и Grand mall, който.

Последната, четвърта, софийска локация ще бъде до края на 2024 година и ще се намира в строящата се към момента постройка Emblem до пътния възел, свързващ околовръстното с бул. " България " и квартал " Бояна ".
Локацията в постройката на Околовръстното се чака да проработи до края на 2024 година Източник: IWG
Трите пловдивски пространства ще отворят в края на тази година и през март 2024 година С тях офисите на IWG в Пловдив ще станат пет, откакто на бул. " Васил Априлов " отвари през февруари 2018 година, а
Реклама
И трите нови местоположения ще бъдат под марката HQ, като през декември се чака да отвори HQ Atrim Plovdiv. Тя ще се обитава в Atrim Office Building на Атанас Топчиев, ситуирана в южната индустриална зона на града, наоколо до надлез " Скобелева майка " и новия трезор на Българска народна банка в Пловдив.

През март ще бъдат отворени още две точки. Едната - Sienit Trakia Economic Zone Plovdiv, ще се намира в административната постройка на строителната " Сиенит " на входа на града. Пловдивският холдинг е създател на " Тракия икономическа зона ", а притежатели са Пламен Панчев и Валентин Кънчев.

Втората - HQ Flavia Business Park Plovdiv, ще се намира в едноименния бизнес парк, ситуиран в постройките на някогашния обувен цех " Петър Ченгелов ", само че прочут като " Флавия ". Собственик е Венцислав Венев, който, а от информация в Търговския указател излиза наяве, че има присъединяване в редица сдружения, измежду които е производителят на спортно облекло " Сивен ".
Източник: capital.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР