ПОСЛЕДЕН ЛУПИНГ: Отиваме на избори – Бойко се отрече от коалиция с ДПС и БСП
„ Не сте ни разбрали добре, коалиция с Българска социалистическа партия и Движение за права и свободи няма да вършим “. Това съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов в коридорите на Народното събрание при последния си устен лупинг.
„ Личностите в Народното събрание би трябвало да вземат решение дали да се отива на избори или не “, сподели още той.
„ Българите би трябвало наложително да ни санкционират по този начин, както ни се поставят “, безапелационен бе Борисов. „ 30 дни вземаме заплата и сме свършили нула работа “, добави той.
Реклама
„ С почитание ще се отнесем към другите политически партии. Ще представим нашата стратегия, само че ние предлагаме единствено персони “, съобщи той. Според него държавно управление би трябвало да се направи от персони, а не от коалиция.
Борисов бе изострен към „ Продължаваме промяната “, тъй като желали с споровете в Народното събрание да печелят локалните избори. „ Христо Иванов и Атанас Атанасов ги е позор от Политическа партия, само че стоят в профил и се надяват да ни бият на локалните избори. Няма да стане! “, съобщи той.
„ Желая на президента Румен Радев да е жив и здрав, тъй като ще ръководи дълго и е последното избавление на българите сега “, сподели още Борисов, с което даде явен знак, че отиваме на избори и следващо ръководство на длъжностен кабинет, назначен от президента.




